№17 Про утворення виконавчого комітету Білобожницької сільської ради VIII скликання

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я

03 грудня 2020 року                                                                                    № 17

с. Білобожниця

Про утворення виконавчого комітету

Білобожницької сільської ради

восьмого скликання

Керуючись п.3 ч.1 ст. 26, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити виконавчий комітет Білобожницької  сільської ради восьмого скликання.
  2. Встановити чисельність виконавчого комітету Білобожницької сільської ради восьмого скликання у складі 16 осіб.
  3. Затвердити персональний склад виконавчого комітету Білобожницької сільської ради восьмого скликання, згідно Додатку 1.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти  на Постійну комісію з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Сільський голова                                        Віктор Шепета

Додаток  № 1

lо рішення  сільської ради

від 03.12.2020р. №17

Персональний склад виконавчого комітету

Білобожницької сільської ради восьмого скликання:

1. Сільський голова - Шепета Віктор Михайлович

2. Заступник сілького голови з питань діяльності виконавчих

органів Білобожницької сільської ради восьмого скликання  – Білан Тарас Богданович

3. Секретар сільської ради - Задорожна Надія Василівна

4. Секретар Виконавчого комітету - Грицик Наталія Євгеніївна.

5. Лікар Чортківської ЦКРЛ - Пліщук Ярослав Петрович.

6. Вчитель Білобожницької ЗОШ - Лучка Олександра Максимівна.

7. Староста Базарського  старостинського округу (в межах с. Базар)  - Мотузишин Іван Миколайович.

8. Староста  Палашівського старостинського округу (в межах села Палашівка, села Криволука) - Слободян Нестор Васильович.

9.Староста Джуринського старостинського округу  (в межах села Джурин, села  Джуринська Слобідка) - Керничний Віталій Ярославович.

10. Староста Буданівського  старостинського округу (в межах села Буданів, села Папірня) - Дембіцький Андрій Мирославович.

11. Староста Звиняцького старостинського округу ( в межах села Звиняч, села       Скомороше) - Безушко Надія Олексіївна.

12. Староста Косівського  старостинського округу (в межах села Косів) - Бідочко Андрій Михайлович.

13. Директор відділку «Ридодуби» ПАП «Дзвін» - Дудар Олександр Володимирович.

14. Староста Ромашівського старостинського округу ( в межах села Ромашівка) – Кубик  Зеновій Несторович.

15. Староста  Ридодубівського  старостинського округу (в межах села Ридодуби ,села Білий Потік) - Огаль Ярослав Михайлович.

16. Отець ПЦУ - Ткачук Мирослав Васильович.

Секретар   ради                                        Задорожна Н.В.