№17 Про  попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2024 році

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

­­­­ 25  січня  2024  року                с. Білобожниця                                  № 17

Про  попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються

за бюджетні кошти у 2024 році

Відповідно до пункту 1, пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, з метою забезпечення ефективного, результативного та цільового використання бюджетних  коштів, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати  дозвіл головним розпорядникам, розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2024 році:

•         товарів, робіт і послуг за поточними видатками - на строк не більше трьох місяців, у розмірі 100%;

•        товарів, робіт і послуг за капітальними видатками та періодичними видатками – на строк не більше дванадцяти місяців, у розмірі 100%.

2. Установити, що здійснення попередньої оплати можливе тільки тих товарів, робіт і послуг, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного бюджетного періоду, крім передплати періодичних видань, товарів, робіт і послуг, виробництво яких має довготривалий цикл.

3. Спрямовувати бюджетні кошти на виконання договорів, умовами яких передбачена попередня оплата, в межах, установлених кошторисними призначеннями та планами використання бюджетних коштів.

4. Установити, що головні  розпорядники , розпорядники  та  одержувачі бюджетних коштів Білобожницької  сільської  ради  можуть проводити необмежену кількість платежів з попередньої оплати в межах строку.

5. Забезпечувати облік фактичних та касових видатків у розрізі кодів економічної класифікації з дотриманням строків погашення дебіторської заборгованості за кожним договором окремо.

6. Контроль за його виконанням покласти  на  фінансовий  відділ  сільської  ради (Білас  С.Б.)

Сільський  голова                                                    Віктор  ШЕПЕТА