№164 Про виконання Програми  соціально-економічного  та  культурного розвитку  Білобожницької  сільської ради

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

04  листопада  2021  року                с. Білобожниця                              №  164

Про виконання Програми  соціально-економічного  та

культурного розвитку  Білобожницької  сільської ради

Заслухавши інформацію  начальника  відділу житлово-комунального  господарства,економічного  розвитку,інфраструктури  та  цивільного  захисту  сільської  ради  Братківа  І.М. про підсумки виконання Програми соціально – економічного  та  культурного  розвитку Білобожницької  сільської  ради, відповідно до статті 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про виконання  Програми соціально – економічного  та  культурного  розвитку Білобожницької  сільської  ради   взяти до відома.

2. Заступнику сільського голови, старостам старостинських округів, керівникам управлінь та відділів сільської ради:

2.1. Продовжити роботу щодо розв’язання невирішених проблем, які негативно впливають на соціально-економічний стан території громади.

2.2. Активізувати роботу щодо залучення додаткових фінансових ресурсів за державними програмами, коштів міжнародних фінансових організацій та від інвесторів приватного сектору  для реалізації соціальних проектів.

2.3. Першочергово звертати увагу на вирішення соціальних проблем пільгових категорій громадян, інших соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з  питань  діяльності  виконавчих  органів  згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Сільський  голова                                                             Віктор ШЕПЕТА