№150 Про   схвалення  Програми  «Довіра» Білобожницької  територіальної громади  на  2024  рік

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15  грудня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 150

Про   схвалення  Програми  «Довіра» Білобожницької  територіальної

громади  на  2024  рік

Розглянувши  проект Програми  «Довіра»  Білобожницької  територіальної  громади на 2023 рік, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в  Україні»  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1.Схвалити  Програму  «Довіра» Білобожницької територіальної     громади  на  2023  рік  згідно  додатку.

2. Начальнику фінансового  відділу  сільської  ради  ( Білас  С.Б.) передбачити кошти в  сільському  бюджеті на виконання заходів Програми.

3. Доручити  начальнику  відділу планування, обліку  та  бухгалтерської  звітності  (Юзеньків  Г.З.) дану  Програму  винести  на  розгляд постійної комісії Білобожницької сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування,   соціально-економічного  розвитку, інвестицій  та  міжнародного  співробітництва  та на розгляд і затвердження сесією сільської ради.

4.  Відділу планування, обліку  та  бухгалтерської  звітності   забезпечити  виконання  даної  Програми.

Сільський  голова                                                               Віктор  ШЕПЕТА