№146 Про  затвердження  переліку  об’єктів  та  видів оплачуваних  суспільно-корисних  робіт

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15  грудня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 146

Про  затвердження  переліку  об’єктів  та  видів

оплачуваних  суспільно-корисних  робіт

Відповідно  до  стаей  30-1,31-1, 321-1, 325-1  Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення, керуючись  Законом  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши   перелік  об’єктів  та відів  громадських  робіт  для  порушників,на  яких  судом  накладено  адміністративне  стягнення  у  вигляді  суспільно-кориснихробіт,  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1.  Затвердити   на  2024  рік  перелік  об’єктів  і  види  робіт  для  порушників,  на  яких  судом накладено  адміністративне  стягнення  у  вигляді  громадських, суспільно-корисних  робіт  на  території  Білобожницької  сільської  ради  згідно  додатку.

2.Секретарю виконавчого комітету сільської ради  Грицик Н.Є. копію даного рішення направити в  Чортківський районний сектор № 4  філії  державної  установи «Центр  пробації» в  Тернопільській  області  для погодження переліку об’єктів та видів  громадських, суспільно-корисних робіт.

4. Фінансовому  відділу  сільської  ради при  формуванні  сільського  бюджету  на  2024  рік  передбачити  кошти  на  оплату  суспільно-корисних  робіт .

5.Призначити відповідальними особами за виконанням адміністративних  стягнень у  виді  громадських, суспільно-корисних робіт порушниками за місцем їх проживання старостів сіл  та  директора  КП «Білобожниця»                        ( Скорий  В.М.)

Сільський голова                                                              Віктор  ШЕПЕТА