№136 Про  затвердження  переліку  об’єктів  та  видів оплачуваних  суспільно-корисних  робіт

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

12   грудня    2022   року                      с. Білобожниця                                № 136

Про  затвердження  переліку  об’єктів  та  видів

оплачуваних  суспільно-корисних  робіт

На  виконання  Закону  України  від  07.12.2017  року    2234-М111 «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України щодо посилення  права  дитини  на  належне  утримання  шляхом  вдосконалення  порядку  примусового  стягнення   заборгованості зі  сплати  аліментів»  та  розглянувши  лист  Чортківського  РСФДУ «Центр  пробації» в  Тернопільській  області  про  визначення  переліку  об’єктів  та  видів  оплачуваних  робіт  для  порушників, на  яких  судом  накладено  адміністративне  стягнення у  виді  суспільно-корисних  робіт, керуючись   ст. 40  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1.  Затвердити   на  2023  рік  перелік  об’єктів  і  видів  оплачуваних  робіт  для  порушників,  на  яких  судом накладено  адміністративне  порушення  у  вигляді  суспільно-корисних  робіт  на  території  сіл : Білобожниця, Мазурівка, Калинівщина, Семаківці, Ридодуби, Білий  Потік, Ромашівка, Базар, Полівці, Криволука, Палашівка, Джурин, Джуринська  Слобідка, Косів Скомороше, Звиняч, Буданів, Папірня   (додаток 1).

2.Погодити  перлік  об’єктів  і  види  оплачуваних   суспільно-корисних  робіт  (згідно  додатку)  з  Чортківським  районним  сектором  з  питань  пробації.

3.Секретарю виконавчого комітету сільської ради  Грицик Н.Є. копію даного рішення направити до  Чортківського районного сектору з питань пробації для погодження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт.

4. Фінансовому  відділу  сільської  ради при  формуванні  сільського  бюджету  на  2023  рік  передбачити  кошти  на  оплату  суспільно-корисних  робіт .

5.Призначити відповідальними особами за виконанням визначених суспільно-корисних робіт порушниками за місцем їх проживання старостів сіл  та  директора  КП «Білобожниця» ( Скорий  В.М.)

Сільський голова                                                              Віктор  ШЕПЕТА