№127 Про   схвалення  Програми  соціальної  підтримки  малозахищених  верств  населення  Білобожницької  територіальної  громади  «Турбота»  на  2024-2026 роки»

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15  грудня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 127

З  метою  реалізації    соціальної  політики, посиленню  соціального  захисту  громадян  ветеранів  війни  та  праці, інвалідів, одиноких  непрацездатних  та  малозабезпечених  громадян, керуючись   Законом  України « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  зі  змінами,  Законом  України «Про  соціальні  послуги», «Про  статус  ветеранів  війни, гарантіїї  їх  соціального  захисту»,  «Про  державну  соціальну  допомогу  інвалідам  з  дитинства  та  дітям-інвалідам»  та  інших  законодавчих  документів, що  гарантують  соціальні  права, передбачені  Конституцією  України,  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1.Схвалити Програму  соціальної  підтримки  малозахищених  верств  населення  Білобожницької  територіальної  громади «Турбота»  на  2024-2026 роки» згідно  додатку.

2. Начальнику фінансового  відділу  сільської  ради  (Білас  С.Б.) передбачити кошти в  сільському  бюджеті на виконання заходів Програми.

3. Доручити  начальнику  відділу  соціального  захисту  населення (Штиник  Н.В.) дану  Програму  винести  на  розгляд постійної комісії Білобожницької сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування,соціально-економічного  розвитку, інвестицій  та  міжнародного  співробітництва  та на  розгляд і затвердження сесією сільської ради.

4. Начальнику  відділу  соціального  захисту  населення  забезпечити  виконання  даної  Програми.

Сільський  голова                  Віктор  ШЕПЕТА