БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

10 листопада  2022 року                                                                          № 126

с. Білобожниця

Про  внесення  змін  до   рішення   виконавчого  комітету

№ 80  від  29.07.2021  року  «Про  затвердження  проектно-кошторисних  документацій робіт  з  благоустрою  населених  пунктів

Білобожницької  територіальної  громади »

З  метою  забезпечення   громадської  безпеки  та  порядку  на  території  Білобожницької  громади, виконавчим  комітетом   сільської  ради  вирішено  здійснити  заходи  щодо  нерозголошення  інформації, яка  під  час  дії  правового  режиму  воєнного  стану  в  Україні  може  нести  загрозу

Керуючись  законами  України « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», «Про  регулювання  містобудівної  діяльності», «Про  благоустрій  населених  пунктів»  та  беручи  до  уваги:  Указ  Президента  України  від  24.02.2022  р., № 64/2022 № Про  введення  воєнного  стану  в  Україні» (із  змінами), Указ  Президента  України від  14.03.2022 р., № 133/2022 «Про  продовження  строку  дії  воєнного  стану  в  Україні», Указ  Президента  України від 18.04.2022 р. № 259/2022 «Про  продовження  строку  дії  воєнного  стану  в  Україні», Указ  Президента  України від 17.05.2022 р. № 341/2022 «Про  продовження  строку  дії  воєнного  стану  в  Україні», Указ  Президента  України від  12.08.2022 р. № 573/2022 «Про  продовження  строку  дії  воєнного  стану  в  Україні»,  Законів  України «Про  правовий  режим  воєнного  стану», «Про  оборону  України», розпорядження  голови  Тернопільської   обласної  державної  адміністрації   від  24.02.2022  № 91/01.02-01 «Про запровадження  та  забезпечення заходів  правового  режиму  воєнного  стану в  Тернопільській  області»  та  Рішення  Ради  оборони  Тернопільської  області  від  14.07.2022  № 72  «Про  запровадження  та  забезпечення  заходів  правового  режиму  воєнного  стану в  області»,  виконавчий  комітет  Білобожницької  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1.  Комунальному  підприємству  КП «Білобожниця»  під  час  здійснення  закупівель  та  укладення  договорів  по  благоустрою  об’єктів  населених  пунктів  керуватися  положенням  Закону  України   «Про  публічні  закупівлі» та  Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 12.10.2022 р № 1178 «Про  затвердження  особливостей  здійснення  публічних  закупівель  товарів, робіт  і  послуг  для  Замовників, передбачених  Законом  України «Про  публічні  закупівлі», на  період  дії  правового  режиму  воєнного  стану    в  Україні  та  протягом  90  днів  з  дня  його  припинення  або  скасування».

2.  Уповноважити  директора  комунального  підприємства «Білобожниця» Скорого  В.М.   укладати  договори  з  суб’єктами господарювання із  наданими  найбільш  економічно  вигідними  ціновими  пропозиціями   щодо  надання  послуг  із  благоустрою  населених  пунктів  згідно  затвердженого  переліку  об’єктів , з  обов’язковим  дотриманням  положень  Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  12.10.2022 р.  №  1178 «Про  затвердження  особливостей  здійснення  публічних  закупівель  товарів, робіт  і  послуг  для  Замовників, передбачених  Законом  України «Про  публічні  закупівлі», на  період  дії  правового  режиму  воєнного  стану    в  Україні  та  протягом  90  днів  з  дня  його  припинення  або  скасування».

3. Визнати  таким, що  втратили  чинність   пункт  2 та  3  рішення  виконавчого  комітету   від  29.07.2022 р.  №   80  «Про  затвердження  проектно-кошторисних  документацій робіт   з  благоустрою  населених  пунктів  Білобожницької   територіальної  громади».

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника  відділу житлово-комунального господарства, економічного розвитку, інфраструктури та цивільного захисту Білобожницької сільської ради  Братківа  І.М.

Сільський голова                                                       Віктор  ШЕПЕТА