№124  Про надання дозволу Луцик Ользі Іванівні розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки площею 0,04 га власність для   будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд в  с. Буданів  Білобожницької сіль

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

19 лютого 2021 року                                                                              №124_____

с.Білобожниця

Про надання дозволу Луцик Ользі Іванівні

розроблення проекту землеустрою щодо відведення

ділянки   площею 0,04 га

власність для   бдівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель та споруд

в  с. Буданів  Білобожницької сільської ради

Розглянувши заяву  Луцик О.І., відповідно до статей 12, 33, 116, 118,121,122 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Луцик Ользі Іванівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною   площею  0,04  га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд , що розташована  за адресою вул. Т. Шевченка , 81  за рахунок земель       (землі  житлової та громадської забудови, землі не надані у власність або  постійне користування)  на території с. Буданів Білобожницької сільської ради Чортківського району  Тернопільської області.

2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявнику.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.) та відділ архітектури та земельних відносин.

Сільський голова                                                                В.М.Шепета