№123  Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

19 лютого   2021 року                                                                           №123

с.Білобожниця

Про надання дозволу громадянам на складання

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви громадян, відповідно до ст. 12, 83, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність (оренду) громадянам:

1.1. Цюприк Олександрі Степанівні  для ведення особистого селянського господарства площею 0,30 га в с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.2. Таняк Розалія Андріївна для ведення особистого селянського господарства площею 0,13 га в с. Полівці Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.3. Яворська Світлана Іванівна для ведення особистого селянського господарства площею 0,98 га в с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.4.Оголь Іванна Ільківна для ведення особистого селянського господарства площею 0,81 га в с. Ромашівка   Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.5.Лазарук Галина Романівна  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га по вул.Бачина,19  в с. Полівці  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.6. Лазарук Галині Романівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,85 га в с. Полівці   Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.7.  Греньків Андрію Дмитровичу  для ведення особистого селянського господарства площею   0,30 га в  с. Косів  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.8. Юрик Івану Володимировичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,36 га в с. Полівці Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.9. Дідюк Марії Михайлівні  3/4, Дідюк Василю Степановичу 1/4 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,19 га по вул. Бачина,28  в с.Полівці Чортківського району Тернопільської області у спільну часткову власність.

1.10. Дідюк Марії Михайлівні  для ведення особистого селянського господарства площею 0,49 га в с. Полівці Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.11.Гречаному Ярославу Богдановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,06 га по вул. Першотравнева,24  в с. Джурин Чортківського району Тернопільської області у   власність.

1.12.Гречаному Ярославу Богдановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,88 га в с. Джурин Чортківського району Тернопільської області у власність.

2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявникам.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинську Л.І.) та відділ архітектури  та земельних відносин.

Сільський голова                                                                                          В.М.Шепета