№122 Про внесення  змін  до  рішення  виконавчого  комітету  № 81  від  12.08.2022  року «Про затвердженя  графіку  роботи клубних  та  бібліотечних  установ   Білобожницької  сільської  ради»

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

10 листопада  2022 року                                                                          № 122

с. Білобожниця

Розглянувши  звернення   директора  КУ «Центр  розвитку»      Градового  В.Г., керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської   ради

ВИРІШИВ :

1. Внести зміни  у  додаток  до  рішення виконавчого комітету Білобожницької  сільської  ради від 12.08.2022 р.  за  № 81 « Про затвердження  графіку  роботи клубних  та  бібліотечних установ   Білобожницької  сільської  ради  в  частині  графіку  роботи бібліотечних  установ  Білобожницької  сільської  ради  та затвердити  його  в  новій  редакції  згідно з  додатком.

2.  Директору  КУ «Центр  розвитку « сільської  ради   ( Градовий  В.Г.) оновлений графік  роботи бібліотечних  установ  Білобожницької  сільської  ради   довести до відома працівників  вищевказаних   установ.

3. Працівникам   вищевказаних  установ   забезпечити  виконання  даного  рішення.

4.  Дане  рішення  ввести  в  дію  з  15.11. 2022  року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  директора  комунальної  установи «Центр  розвитку» Градового  В.Г.

Сільський голова                                                                  Віктор   ШЕПЕТА