№118 Про внесення  змін  до  Положення  про  комісію  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  і  надзвичайних  ситуацій  Білобожницької  сільської  ради

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

10 листопада  2022 року                                                                          № 118

с. Білобожниця

З метою забезпечення ефективності роботи сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку із прийнятими змінами до постанови Кабінету Міністрів України від  27.09.2022р. № 1078 «Про  внесення  зміни  до Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», на  виконання  листа  Департаменту  з  питань  оборонної  роботи, цивільного  захисту  населення  та  взаємодії  з  правоохоронними  органами  Тернопільської  обласної  військової  адміністрації     від  03.10.2022  за  № 3.1-11/981, керуючись пунктом 3 статті 36, підпунктом 2 пункту "б" частини першої статті 38  Закону    України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Доповнити Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   Білобожницької  сільської  ради  пунктом 12   такого  змісту :

« 12. Голова комісії може прийняти рішення про проведення засідання комісії в режимі відеоконференції з використанням відповідного програмного забезпечення, зокрема через Інтернет (далі - онлайн-засідання комісії). В онлайн-засіданні комісії беруть участь члени комісії, а також інші особи, які визначені її головою.

Онлайн-засідання комісії можуть проводитися у невідкладних випадках, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідацією їх наслідків, а також з питань, пов’язаних з виникненням загрози життю та/або здоров’ю населення.

Підготовка та проведення онлайн-засідання комісії здійснюються секретарем комісії за допомогою відповідних структурних підрозділів  сільської ради.

Секретар комісії забезпечує інформування членів комісії та інших визначених головуючим осіб, які будуть брати участь в онлайн-засіданні комісії, про дату і час проведення засідання та надсилає їм проект порядку денного.

Організаційно-технічне забезпечення проведення онлайн-засідання комісії покладається на секретаря  комісії.

Результати онлайн-засідання комісії оформлюються протоколом, який підписується головуючим та  секретарем комісії.”.

2.  Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника  сільського  голови з  питань  діяльності  виконавчих  органів Білана  Т.Б.

Сільський  голова                                                 Віктор  ШЕПЕТА