№111 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Білобожницької сільської ради легкового автомобіля

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Друга сесія

Друге   пленарне засідання

РІШЕННЯ

19 лютого  2021 року                                                                      № 111

с. Білобожниця

Про надання згоди на прийняття у

комунальну власність територіальної

громади Білобожницької сільської ради

легкового автомобіля

Розглянувши рішення Чортківської районної ради від 16 лютого 2021 року № 49 «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.11.2020 року № 697 «Про питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району»,  керуючись п. 30 частини першої ст. 26, частиною п’ятою статті 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) Білобожницька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність територіальної громади Білобожницької сільської ради легковий автомобіль DEAWOO LANOS реєстраційний номер ВО 1900 АН, номер шасі (кузова, рами) SUPTF69YD7W317274, рік випуску 2007, що знаходиться на балансі Чортківської районної ради.
  2. Відділу економічного, земельного та комунального  розвитку апарату Білобожницької сільської ради (Братків  І.М.) забезпечити приймання легкового автомобіля шляхом підписання Акту приймання-передачі легкового автомобіля та проведення відповідних реєстраційних дій.
  3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ігор Білас).

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА