№106 Про затвердження програми фінансової підтримки Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району.

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Друга сесія

Р І Ш Е Н Н Я

19 лютого 2021 року                                                                                    №106

с. Білобожниця

Згідно  Бюджетного кодексу України, керуючись п.22 частини першої ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва рада,

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму фінансової підтримки Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району 2021рік згідно з додатком 1, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                                    Віктор Шепета

Програма фінансової підтримки Комунальної установи «Територіальний центр соціального забезпечення (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району.