​​​​​​​XVIII сесія ( 21 лютого 2023 року )

№600 Про затвердження звіту про виконання Білобожницького сільського бюджету за 2022 рік ( Додаток до рішення  Білобожницької сільської ради №600 від 21.02.2023р. )

№ 601 Про внесення змін до програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних сил України.

№603 Про внесення змін до рішення сесії «Про Білобожницький сільський бюджет на 2023рік» №583 від 29.12.2022р. (  Додаток 1 до рішення Білобожницької сільської ради від 21.02.2023р. №603 ) ( Додаток 2 до рішення сесії Білобожницької сільської ради від 21.02.2023р. №603 )

№606 Про надання дозволу Релігійній громаді «Парафії Святого Миколая» с. Полівці Чортківського району Тернопільсько-Теребовлянської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування в селі Полівці Чортківського району Тернопільської області

№607 Про внесення змін в рішення №558 від 17 листопада 2022 року «Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу площею 0,0856га. с. Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області»

№608 Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення земельної ділянки) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вул. Л. Українки, в с. Білобожниця, Чортківського р-н, Тернопільської обл.

№609  Про надання дозволу на виготовлення  технічнної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

№610 Про роботу старостів за 2023 рік

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ