Виконком 03 06 2022

№54 Про  формування  фонду  житла, призначеного  для  тимчасового проживання внутрішньо  переміщених  осіб ( Порядок формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в  Білобожницькій  сільській  раді ) ( Порядок обліку громадян, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та надання таким громадянам в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  по  Білобожницькій  сільській  раді )

№55 Щодо тарифного розряду   директора КУ «Центр розвитку»

№56 Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей

№57 Про призначення хххххххххх  відповідальною особою за життя , здоров’я та  виховання   ххххххххххххх

№58 Про призначення  ххххххххххх відповідальною особою за життя , здоров’я та  виховання   хххххххххххххх  та   ххххххххххх

№59 Про внесення змін до рішення сесії «Про Білобожницький сільський бюджет на 2022рік» №414 від 24.12.2021р.