Програма фінансової підтримки Управління соціального захисту населення

Програма фінансової підтримки Управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації на 2021рік.

Паспорт програми

1.

Ініціатор розробки програми

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення програми

Бюджетний кодекс України, закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

3.

Розробник програми

Білобожницька сільська рада

4.

Співрозробники програми

Фінансовий відділ Білобожницької сільської ради, УСЗН Чортківської РДА

5.

Відповідальний виконавець програми

6.

Учасник програми

7.

Термін реалізації програми

2021 рік

8.

Перелік місцевих бюджетів, з яких залучаються кошти на виконання програми

Бюджет Білобожницької сільської ради

9.

Очікуваний обсяг фінансування програми

83 200,00грн.

9.1.

Кошти сільського бюджету

83 200,00грн,

9.2.

Кошти інших джерел

0,00грн.

1. Загальні положення

Програма фінансової підтримки Управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації на 2021 рік розроблена на виконання статті 91 Бюджетного кодексу України, з дотриманням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для забезпечення своєчасного та безперервного відшкодування компенсації фізичним особам, що надають соціальні послуги, відшкодування оплати пільг послуг зв’язку, відшкодування витрат пов’язаних на наданням пільг, та інших видатків, для жителів Білобожницької сільської територіальної громади.

1. Мета та завдання програми

Метою програми є забезпечення:

• Надання  соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;
  • Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку;
  • Видатки на відшкодування витрат пов’язані з надання пільг (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг;
  • Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці;
  • Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення;
  1. Заходи з реалізації програми

Реалізація програми здійснюється шляхом запровадження заходів, спрямованих на розв’язання проблеми та досягнення мети:

3.1. надання УСЗН Чортківської РДА фінансово-економічних розрахунків, щодо необхідності виділення коштів.

3.2. розгляд структурними підрозділами Білобожницької сільської ради направлених матеріалів, прийняття рішень про необхідність фінансування та підготовка проекту рішення сільської ради, щодо виділення коштів за рахунок сільського бюджету.

3.3. Прийняття відповідного рішення Білобожницькою сільською радою.

3.4. Забезпечення УСЗН Чортківської РДА прийнятого сільською радою рішення та використання виділених коштів за цільовим призначенням.

5. Фінансова забезпеченість програми

Фінансова підтримка УСЗН Чортківської РДА здійснюється шляхом надання поточних трансфертів, у вигляді іншої субвенції, за рахунок коштів загального фонду сільського бюджету.

Обсяги та джерела фінансування:

Джерела фінансування

Призначення видатків

Обсяг фінансування

2021 рік

50 000,00грн.

Білобожницький сільський бюджет

Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку

2 700,00грн.

12 000,00грн.

Білобожницький сільський бюджет

Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці

500,00грн.

Білобожницький сільський бюджет

Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення

18 000,00грн.

Всього:

83 200,00грн.

6. Очікувані результати

Виконання програми дасть можливість своєчасно відшкодовувати вказані видатки УСЗН Чортківської РДА громадянам, які є жителями Білобожницької сільської територіальної громади, забезпечити безперебійну роботу закладу.

7. Контроль та управління виконанням програми

Контроль за виконанням даної програми здійснюють постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Білобожницької сільської ради (Голова комісії А.Голодун).

Сільський голова                                               Віктор Шепета