Про внесення змін до рішення сесії №406 16 02 2022

Восьме скликання

_____________ сесія

Р І Ш Е Н Н Я

___ лютого 2022 року                          №                                 с. Білобожниця

Про внесення змін до рішення сесії №406 від 24.12.22р.

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України Про основи національного спротивувід 16.07.2021 №1702-IX, доручення голови обласної державної адміністрації від 08 грудня 2021 року № 92/01.02-03 ,,Про розроблення проєкту програми сприяння територіальній обороні в Тернопільській  області    на  2022 ̶2024 рокиˮ, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Білобожницька сільська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити додаток до рішення №406 від 24.12.2021р. «Про Програму підтримки  підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України» в новій редакції від 16.02.2022 року (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (А.Голодун).

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА

Надія Задорожна

Тарас Білан