Проєкт

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_________________ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

Про надання дозволу відкритому акціонерному товариству «Тернопільобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Білобожницької територіальної громади, Чортківського району Тернопільської області в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної енергії.

Розглянувши звернення Юхимця І.Ю. від 21.12.2022, відповідно до статей  12, 19, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, рішення сесії Білобожницької сільської ради №242 від 04.06.2021 «Про встановлення розміру орендної плати за землю» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відкритому акціонерному товариству «Тернопільобленерго» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок розташованих на території Білобожницької територіальної громади, Чортківського району Тернопільської області в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної енергії згідно додатку.

2. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                  Віктор ШЕПЕТА