ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення  вакантної  посади  начальника Служби у справах дітей Білобожницької сільської  ради

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- вмінням роботи на комп’ютері на рівні користувача;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- комунікабельність;

- стресостійкість;

- робота з великими обсягами інформації;

- вміння працювати в стресових ситуаціях;

- особиста відповідальність;

- системність і самостійність в роботі

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1.         Заява про участь у конкурсі;

2.         Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3.         Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4.         Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.;

5.         Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6.         Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7.         Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8.         Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10.      Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

11.  Документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни); державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються кадровою службою сільської ради.

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу: 48530, Тернопільська обл., Чортківський район, с.Білобожниця, Білобожницька сільська рада.

Конкурс відбудеться  01 березня 2022 року 0 10.00 год. за адресою с.Білобожниця, Білобожницька сільська рада.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.