День Гідності та свободи

Дата: 21.11.2016 19:23

21 листопада Україна відзначає День Гідності та свободи, третю річницю Євромайдану, який запустив такий бажаний та потрібний процес змін, змін за які Україна заплатила тисячами й тисячами життів своїх синів та доньок. Це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав найдорожче в боротьбі за це майбутнє. Тих, які ціною власного життя змінили історію України. Три роки тому українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни і наш святий обов’язок продовжити боротьбу та виграти бій за кращу долю українського народу.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками усіх борців за волю України! Будемо з трепетом зберігати і захищати ці безцінні скарби!