БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

На Тернопільщині надходження транспортного податку зросли майже у півтора рази

Дата: 23.12.2025 16:21
Кількість переглядів: 58

Власники розкішних авто упродовж 11 місяців 2025 року перерахували до місцевих бюджетів області 4 млн 690,3 тис. грн транспортного податку. Це на 43,5% або на 1,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільшу частку надходжень забезпечили юридичні особи, сплативши понад 2,6 млн грн, тоді як фізичні особи внесли ще більш як 2 млн гривень.

Транспортний податок належить до майнових податків, його сплачують не всі автовласники, а лише ті, хто має автомобілі преміум-класу. До таких належать легкові авто віком не більше п’яти років, ринкова вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат. У 2025 році ця межа становить 3 мільйони гривень.

Розмір податку є фіксованим і становить 25 тисяч гривень на рік за кожен автомобіль, який є у переліку моделей, які підпадають під оподаткування транспортним податком. Щороку Міністерство економіки України затверджує такий перелік. Ознайомитися з актуальним списком можна за посиланням: https://me.gov.ua/view/6562e25f-8f3d-44bf-8436-ac495218255c

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь