У БІЛОБОЖНИЦІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

25 квітня в рамках плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради у селі Білобожниця пройшов показовий День цивільного захисту, в який школярі та дошкільнята мали можливість ознайомитися із основами цивільного захисту, зокрема мінної безпеки.



Програма проведення даного дня включала в себе:
- загальношкільну лінійку на подвір'ї Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів з урочистим виконанням Державного гімну України;


- пізнавальний захід про мінну безпеку за участю дошкільнят та вихователів Білобожницького ЗДО "Дзвіночок";

- проведення уроків в 1-11 кл. з мінної безпеки;
- інструктаж із мінної безпеки та надання медичної допомоги для учнів школи від інструкторів Чортківського РТЦК та СП, а також Чортківського медичного фахового коледжу;

- відкриття «Класу безпеки» у школі та демонстрація його відповідності методичним рекомендаціям і креативного оформлення;

- практичне відпрацювання евакуації учнями і учасниками заходу за сигналом оповіщення.


Даний захід відвідали секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія СЛОБОДЯН, а також директори ЗЗСО та ЗДО Білобожницької територіальної громади.



Дякуємо представникам Чортківського РУ ГУ ДСНС України, Чортківського районного відділу ГУНП, інструкторам із Чортківського РТЦК та СП, а також інструкторам із Чортківського медичного фахового коледжу за отримані мегазнання!


У цей день школярі та дошкільнята Білобожниці дізнались багато цікавої та пізнавальної інформації, яка покликана уберегти життя. В наших складних воєнних реаліях така інформація є вкрай важливою та актуальною.
Дякуємо всім працівникам школи та дитсадку села Білобожниця за належно проведені заходи з цивільного захисту в закладах освіти.
























