День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 09:21

Фото без опису

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.
З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від окупантів по всій Україні.
У мить, коли здіймається і майорить прапор України та звучить державний Гімн, відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.
Шановні жителі Білобожницької громади! Сердечно вітаю всіх Вас з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною блакитно-жовтий стяг волі та єдності українського народу та наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього!
З повагою - голова  сільської ради Віктор Шепета.

Фото без опису