З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 19.06.2022 16:12

Щирі вітання у цей день адресую вам, лікарям, медичним сестрам, фельдшерам, молодшому медичному та адміністративно-господарському персоналу з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

День медика цього року особливий, адже більшість медичних працівників України відзначатимуть його на робочому місці: в польових умовах, в операційних палатах. Сьогодні медики рятують поранених військових і цивільних, допомагають через війну усім постраждалим українцям.

Ще вчора ви допомагали українцям у подоланні коронавірусної інфекції наражаючи себе першими на небезпеку.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

Щира вдячність кожному з вас за недоспані ночі та врятовані життя, за милосердя і вірність обраній справі.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю. Бажаю вам благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, гідної оплати за важку, але таку потрібну роботу. Мирного неба та перемоги!

ЗІ СВЯТОМ!

голова Білобожницької сільської ради