Громадські слухання!

Дата: 22.02.2022 09:14

Згідно з розпорядженням Білобожницького сільського голови від 16 лютого 2022 року № 14-од, 18 березня 2022 року о 14.00 год. у приміщенні Білобожницької сільської ради у залі засідань (1-й поверх), за адресою вул. Лесі Українки, 34, с. Білобожниця відбудуться громадські слухання з розгляду питання:

1) «Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування обєктів сільськогосподарського призначення по вул. Тараса Шевченка в селі Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області»;

2) «Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування обєктів сільськогосподарського призначення по вул. Шевченка, 132 Н в селі Білобожниця, Чортківського районуТернопільської області».

Ознайомитись з матеріалами громадських слухань можна у приміщенні Білобожницької сільської ради у відділі архітектури та земельних ресурсів з 17.02.2022 по 17.03.2022 з 14.00 год. до 16.00 год.