Діти села Палашівка отримають спортзал

Дата: 04.02.2022 10:20

В школі села Палашівка вже багато років є відсутній внутрішній спортивний зал. В холодну пору року учні не мають можливості займатися повноцінно спортом, а вчителі проводити уроки з фізкультури.

Тому, місцевим керівництвом було вирішено дану проблему, а саме обладнати спортивну кімнату в приміщенні дитячого садочку, який межує зі школою.

Дана спортивна кімната слугуватиме для занять з фізичної культури не тільки для учнів школи, але і для місцевих дошкільнят.

На сьогодні розпочато ремонтні роботи зі встановленням енергозберігаючих пластикових вікон та дверей, а також закуплено усі відповідні матеріали.

Найшвидшим терміном спортивну кімнату буде зроблено, адже, як нам відомо шлях до спортивних рекордів починається зі шкільного спортзалу.