Фонд направив 1,75 мільярда грн фіндопомоги на лікарняні і декретні виплати

Дата: 30.12.2021 08:30

Сьогодні Фонд соціального страхування України направив 1 мільярд 750 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

Виділені рішенням Уряду кошти дозволили профінансувати допомоги для понад 330 тисяч застрахованих осіб.

Загалом сьогодні на фінансування матеріального забезпечення ФССУ було направлено майже 1,89 млрд гривень, з яких 1,75 млрд грн отримано з державного бюджету відповідно до постанови КМУ від 15.12.2021 № 1318.

Профінансовано заяви-розрахунки, прийняті від роботодавців з 09 листопада по 02 грудня включно.

Суми профінансованих Фондом допомог надійдуть на рахунки страхувальників (роботодавців) упродовж декількох днів, залежно від тривалості банківських операцій. Працівники можуть слідкувати за станом надходження коштів для виплати допомог на рахунки їх роботодавців онлайн у телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників. У щоденній звітності в розрізі регіонів оновлюється інформація щодо профінансованої дати, в яку подано заяву-розрахунок.

Зазначимо, усі виплати за листками непрацездатності здійснюються ФССУ у повному обсязі. Водночас, у зв’язку із додатковим навантаженням, яке Фонд отримав через пандемію, наявні затримки в строках фінансування. Зокрема, за підсумками листопада потреба у видатках перевищила надходження на понад 2,7 мільярда гривень.

Докладніше: https://www.facebook.com/SocialFundUA/posts/4429785240483321