У Білобожницькій громаді розміститься окремий батальйон територіальної оборони Чортківського району

Дата: 15.12.2021 17:12

Сьогодні у селі Білобожниця відбувся робочий візит командира військової частини А7167 Давибіди Максима з військовослужбовцями з метою ознайомлення із базою розміщення в адміністративних будівлях (- в колишньому протитуберкульозному диспансері) батальйону оборони.

З місяця лютого 2022 року, даний батальйон запрацює у селі Білобожниця для охорони Чортківського району.

Нагадаємо, що в листопаді за поданням депутата Тернопільської обласної ради Градового Василя Степановича обласна рада надала даний комплекс будівель під розміщення батальйону територіальної оборони Чортківського району.

Згідно з цим, у Білобожницькій громаді є відкриті вакантні місця на контрактну службу у в/ч А7167 (дивитися фото нижче).

У нашій громаді даний батальйон запрацює першим із трьох по всій Тернопільській області.

Працюємо на благо Bilobozhnytska Hromada !