У школах Білобожницької громади встановлено відеоспостереження

Дата: 26.11.2021 08:09

Фото без описуЩе у двох закладах загальної середньої освіти Білобожницької громади облаштовано охоронну систему відеоспостереження - у Джуринський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. та Косівському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

Встановлене відеоспостереження в школі істотно підвищує безпеку наших дітей, в кілька разів зменшуючи кількість порушень. Адже навіть сам факт наявності відеокамери може зупинити початківця хулігана, злодюжку або забіяку від серйозного проступку.

Безсумнівно, відеоспостереження в школі буде дисциплінувати не тільки учнів, а й самих вчителів. Для всіх, і дітей, і для педагогів, запис сигналу з камер відеоспостереження в школі означає, що при виникненні будь-якої нештатної ситуації або конфлікту можна буде легко встановити, що відбувалося, переглянувши записи відеоархіву.

При необхідності подивитися відео можуть батьки школярів.