Дата: 15.11.2021 08:28

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах

Білобожницької територіальної громади, Більче-Золотецької територіальної громадиБорщівської територіальної громади, Бучацької територіальної громади, Васильковецької територіальної громади, Гримайлівської територіальної громади, Гусятинської територіальної громадиЗаводської територіальної громади, Заліщицької територіальної громади, Золотопотіцької територіальної громади, Іване-Пустенської територіальної громади

Чортківського району Тернопільської області

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель лісогосподарського та сільськогосподарського призначення в адміністративних межах  Білобожницької територіальної громади, Більче-Золотецької територіальної громадиБорщівської територіальної громади, Бучацької територіальної громади, Васильковецької територіальної громади, Гримайлівської територіальної громади, Гусятинської територіальної громади,  Заводської територіальної громади, Заліщицької територіальної громади, Золотопотіцької територіальної громади, Іване-Пустенської територіальної громади  Чортківськиого району Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

1 грудня 2021 р.

Золотопотіцька територіальна громада

18:00 -

Іване-Пустенська територіальна громада