В шкільній їдальні Ридодубівської гімназії оновлення

Дата: 19.10.2021 14:04

Впродовж літніх канікул за кошти бюджету Білобожницької сільської ради у Ридодубівській гімназії проведено внутрішній ремонт харчоблоку, ззовні залито бетонну відмостку, придбано нові мийки, столи та електричну плиту.

Вчора директор ПАП «Дзвін», депутат Тернопільської обласної ради Василь Степанович Градовий долучився до оновлення шкільної їдальні та подарував нову посуду, блендер, електричну м’ясорубку, каструлі, дошки для нарізання продуктів, побутовий інвентар, засоби для миття, а також нові м’ячі для занять на уроках фізкультури.

Вже не вперше завдяки спонсорській допомозі Василя Степановича Градового покращується матеріально-технічна база у школі села Ридодуби.

Білобожницька сільська рада, адміністрація школи, батьки та учні щиро вдячні Василю Степановичу за підтримку та небайдужість до проблем школи, а зокрема їдальні.