До відома жителів с.Білобожниця

Дата: 29.09.2021 16:01

Протягом вересня-жовтня місяця 2021 року буде проводитись ремонт анодного заземлення УКЗ Білобожниця ГРС газопроводу- відводу до ГРС Білобожниця.

Інформуємо Вас, що згідно п.1 ст.15 Закону України «Про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів» підприємства магістральних трубопроводів під час виконання капітальних та інших планових робіт з метою забезпечення безаварійної експлуатації магістральних трубопроводів без оформлення речових прав на земельні ділянки мають право:

- облаштовувати під'їзні шляхи та пересуватися будь-якими видами транспорту і спеціальної техніки на об'єкти магістральних трубопроводів для їх технічного обслуговування, проведення ремонтних робіт згідно із схемами під'їздів, погодженими з власниками або користувачами земельних ділянок;

- копати шурфи на земельних ділянках, розташованих в охоронних зонах об'єктів магістральних трубопроводів, для перевірки якості ізоляції об'єктів магістрального трубопроводу і стану засобів їх електрохімічного захисту від корозії та проводити інші земляні роботи, необхідні для забезпечення нормальної експлуатації об'єктів магістрального трубопроводу, за умови повідомлення про це власників або користувачів земельних ділянок не менш як за три дні до початку робіт та приведення цих земельних ділянок у стан, придатний для подальшого використання за призначенням.

Відшкодування збитків, завданих землевласникам та землекористувачам при виконанні ремонтних робіт та рекультивацію порушених земель буде проведено згідно норм чинного законодавства.