Діти з Білобожницької громади оздоровлюються у літніх таборах

Дата: 02.08.2021 16:09

Літо – сприятлива пора для зміцнення здоров’я. Кому, як не дітям для повноцінного розвитку, доброго імунітету під відкритим свіжим повітрям, теплим сонцем, санаторним режимом харчування, підвищеною руховою активністю потрібно набиратися сил для навчання.

Починаючи з середини місяця липня діти із населених пунктів нашої громади вирушили на оздоровлення, де їх чекає активний-здоровий відпочинок, спортивні змагання, ляльковий театр, екскурсії печерою «Кривче» та Кам’янцем-Подільським і ще багато чого цікавого.

Привітали та побажали їм гарного відпочинку голова громади Віктор Шепета, секретар сільської ради Надія Задорожна, начальник освіти, молоді і спорту Наталія Слободян.

Загалом зі всієї Білобожницької громади пільгові путівки отримали 29 дітей з них 9 путівок обласних: в яку входить 21 день відпочинку в дитячому оздоровчому комплексі «Збруч», що в Скалі-Подільській для шести наших дітей, а також відпочинок в оздоровчому комплексі «Лісовий» с. Скоморохи Бучацький район для трьох дітей.

Двадцять пільгових путівок на чотирнадцять днів оздоровлення у таборі «Лісова Пісня», що на Борщівщині було виділено з місцевого бюджету рішенням сесії у сумі 100 тис. грн..

Під пільгову категорію потрапляють діти:

- діти учасників АТО;

- діти-інваліди;

- діти з багатодітних сімей;

- діти позбавленні батьківського піклування;

- діти-сироти;

- діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

- діти з малозабезпечених родин;

- діти працівників соціальної сфери села (медиків, вчителів, працівників сільської ради, агропідприємців);

- діти відмінники навчання, переможці обласних олімпіад та спортивних конкурсів.

Тож, бажаємо усім дітям громади гарного відпочинку та доброго оздоровлення!