Напередодні Дня медичного працівника у Білобожницькій громаді привітали медиків

Дата: 18.06.2021 21:32

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть медики. Керівництво Білобожницької громади на чолі з головою Віктором Шепетою та в.о. обов’язків керівника центру ПМСД Ярославом Пліщуком, сьогодні, привітали усіх медичних працівників нашої громади.

До привітань приєднався Роман Мороз голова фракції «Батьківщина» Тернопільської обласної ради, який виступив із вітальним словом та вручив грамоти від обласної ради медичним працівникам.

Дорогі медичні працівники вітаємо із прийдешнім святом!

Адже, саме Ви щоденною працею допомагаєте усім нам бути здоровими та мати гарне самопочуття.

Щодня і щоночі Ви жертвуєте своїм часом, здоров’ям аби полегшити страждання хворим та повернути їх до повноцінного життя.

Дякуємо Вам за вашу працю! Зі Святом!????????

#День_Медичного_працівника_2021 #БілобожницькаГромада