Мазурівський клуб отримав нову акустичну колонку

Дата: 16.06.2021 17:02

Сьогодні, завідувачка клубом с. Мазурівка Іраде Кордупель, отримала нову акустичну колонку із двома бездротовими мікрофонами, які були закуплені за бюджетні гроші Білобожницької сільської ради.

Тепер талановиті виконавці с. Мазурівка зможуть співати без прив'язки до місця, а їхні голоси лунатимуть не тільки в нашій громаді, а маємо надію, що далеко за її межами.

За словами завідувачки клубу, перше випробування нових мікрофонів та колонки відбудеться вже за кілька днів на Зелені свята.