Могила воїна УПА Йосипа Фабінського

Дата: 16.06.2021 10:36

Йосип Іванович Фабінський - зростав у сільській родині с. Ридодуби мати Ольга, сестра Стефанія, батько Іван 1944 р. пішов на війну та пропав безвісти.

1948 році Йосипа Фабінського через військомат забирають в школу ФЗО, після чого направили в шахти Донбасу.

19 листопада 1995 року у Будинку культури с. Ридодуби зійшлися жителі села та навколишніх сіл, священики різних конфесій, братсво УПА з Чорткова, юнаки та дівчата з товариства "Тризуб", для того щоб відати останню шану воякові УПА Фабінському Йосипові Івановичу.

Перед труною, як символ України, йшла дівчина несучи у руках весільний букет, якого так і не судилося за життя мати воїнові.