В Білобожницькій громаді запрацювала комісія з питань бджільництва, попередження та фіксації фактів масового отруєння бджіл.

Дата: 16.04.2021 19:36

15 квітня 2021 року, заступником сільського голови Тарасом Біланом було проведено перше засідання даної комісії.

Серед присутніх представники Держпродспоживслужби Чортківського районного управління - Гнидишин І.Є., Стеблецький М.Б., які доповіли про новий порядок реєстрації пасіки та правила заповнення відповідних заяв.

А також, начальник лікарні ЧДРЛВМ - Корчинський І. Р., дільничі офіцери поліції, представники агрокомпаній та фермерських господарств та представники Спілки пасічників Чортківщини та бджолиного кооперативу "Наша пасіка", які обговорили про спільні дії для попередження масового отруєння бджіл під час обробітку полів.