День українського добровольця!

Дата: 15.03.2021 13:59

14 березня 2021 року, в Будинку Офіцерів Збройних Сил України (м. Київ), з нагоди Дня Добровольця Російсько-Української війни, відбулись урочисті заходи та відзначення осіб, які першими в 2014 році стали на захист нашої держави. Всеукраїнська Спілка Добровольців прийняла рішення про відзначення двадцяти чоловік з Тернопільської області медалями та пам’ятними відзнаками. Серед них нагороду було вручено (медаль за номером 1311) заступнику голови Білобожницької громади – Білану Тарасу Богдановичу.

Тож, від імені Білобожницької громади прийміть сердечні вітання! Бажаємо, незгасимого оптимізму та невтомності в повсякденній відповідальній роботі, наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків.

Слава Україні! Героям Слава!