№107 Про затвердження договорів

Восьме скликання

Друга сесія

Р І Ш Е Н Н Я

19 лютого 2021 року                                                                                    №107

с. Білобожниця

Про затвердження договорів

Розглянувши договори та відповідно до статті  91, 93, 101 Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити договори про міжбюджетні трансферти з Білобожницького сільського бюджету згідно з додатком 1, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (А.Голодун).

Сільський голова                                                                    Віктор Шепета

Додаток 1

1. Договір №20 між Білобожницькою сільською радою і Теребовлянською міською радою від 17 лютого 2021 року  про міжбюджетний трансферт у вигляді  іншої субвенції міському бюджету на здійснення видатків по КНП Теребовлянської міської ради «Теребовлянський регіональний центр первинної медико-санітарної допомоги» для відшкодування видатків на енергоносії закладів первинної медицини, що розташовані на території Білобожницької сільської ради на суму 22 567,00грн. (двадцять дві тисячі п’ятсот шістдесят сім гривень 00 копійок).
  2. Договір № 21 між Білобожницької сільською радою та Колиндянською сільською радою про міжбюджетний трансферт у вигляді іншої субвенції сільському бюджету на здійснення видатків Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району, для забезпечення   відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, в якому знаходяться жителі Білобожницької сільської територіальної громади на суму 300 000,00грн. (Триста тисяч гривень 00 копійок).

Секретар ради                                                                      Надія Задорожна