№106 Про затвердження програми фінансової підтримки Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району.

Дата: 05.03.2021 08:54

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Друга сесія

Р І Ш Е Н Н Я

19 лютого 2021 року                                                                                    №106

с. Білобожниця

Згідно  Бюджетного кодексу України, керуючись п.22 частини першої ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва рада,

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму фінансової підтримки Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району 2021рік згідно з додатком 1, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                                    Віктор Шепета