В Білобожницькій громаді встановлено сучасне вуличне освітлення

Дата: 11.01.2021 20:55

Протягом грудня минулого 2020 року новообраним головою громади Віктором Шепетою, депутатами та старостами Білобожницької сільської ради проведено комплексне обстеження стану зовнішнього вуличного освітлення. В результаті розпочато оновлення освітлення центральних вулиць с. Білобожниця, с. Полівці, с.Палашівка, с.Ридодуби та с. Ромашівка.

З метою забезпечення безпеки під час темної частини доби та економії електроенергії встановлено понад 300 енергозберігаючих LED світильників на всіх центральних вулицях вищезазначених населених пунктів.

Наступними, найближчим часом, будуть освітлюватись вулиці с. Звиняч, с. Джурин, с. Косів, с. Базар, с. Папірня та частина села Буданів.

Не зупиняємось і працюємо далі – до повного освітлення вулиць всіх населених пунктів нашої громади! – Віктор ШЕПЕТА