Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 рр.

Дата: 22.04.2019 12:12

БІЛОБОЖНИЦЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______________________________________________________________________

вул..Л.Українки,34с. Білобожниця Чортківського району  Тернопільської області, 48530 ,тел.5-14-45

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 квітня  2019 року                               №   26 - од                с. Білобожниця

Про закінчення опалювального
сезону 2018-2019 рр.

Відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Вважати 22 квітня 2019 року закінченням опалювального сезону 2018- 2019 рр. у Білобожницькій сільській раді ОТГ:
-  керівникам установ і організацій, що фінансуються з бюджету усіх рівнів та іншим суб’єктам господарювання провести консервацію внутрібудинкових систем опалення житлових будинків та споруд, забезпечити їх ремонт в міжопалювальний період згідно з планом підготовки до наступного осінньо – зимового періоду 2019-2020 рр.
-  начальникам відділів та секторів : освіти , молоді та спорту,Слободян Н.Б., культури Майхрук Н.М., економічного,земельного та комунального розвитку,Братківу І.М. до 10 травня 2019 р. представити план-заходи з підготовки до опалювального сезону на 2019-2020 рр. та надати звіти про виконану роботу в період осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. в виконком Білобожницької сільської ради ОТГ.
2. Загальному відділу  (О.З.Огаль) дане розпорядження довести до відома населення через офіційний сайт Білобожницької сільської ради ОТГ.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу економічного, земельного та комунального розвитку ,Братківа І.М..

Сільський голова                                          Я.Л.Греськів