«Світ барвистий , веселковий,різнокольоровий»

Дата: 06.06.2018 11:29

«Світ барвистий , веселковий,різнокольоровий» - під такою назвою у минулу неділю,3 червня, проходив масовий захід до Дня захисту дітей у Семаківцях.

Святкування розпочалося у Молебеня до Матері Божої за здоров’я, благополуччя дітей і їх батьків. А продовження свята відбулося на галявині. Діти,танцювали,співали пісеньки,читали вірші про найкращу пору у житті кожної людини – дитинство,розігрували кумедні сценки. Отець Любомир і завідувач клубу с.Калинівщина Зоряна Зеновіївна Байтало виконали пісні про маму і батьків,котрі безмежно люблять своїх дітей.

Діти брали активну участь у конкурсах,іграх,пригощалися солодощами. На завершення була організована дискотека.

Хочу висловити подяку завідувачу клубу с.Калинівщина З.З.Байтало, молодим мамам Галині Фаріон і Оксані Монзолевській за допомогу у проведенні свята, а також усім,хто долучився до його проведення.