«Великодній кошик»

Дата: 20.04.2018 12:09

15.04 в церкві Господнього  Преображення  с. Білобожниця відбулося великоднє  дійство  під назвою «Великодній кошик».У якому взяли участь діти 3 класу, а також  Буринюк Сашко ,Сміхун Іринка ,Кравчук Віка,Чорній Софійка,Холоднюк Зеновійчик, Кучма Юля, Греньків Іра ,Сисак Таня.

Христос воскрес! Радійте, діти,
Біжіть у поле, у садок,
Збирайте зіллячко і квіти,
Кладіть на Божий Хрест вінок!

Нехай бринять і пахнуть квіти,
Нехай почує Божий рай,
Як на землі радіють діти
І звеселяють рідний край.

На вас погляне Божа Мати,
Радіючи з святих небес...
Збирайтесь, діти, ну ж співати:
Христос воскрес! Христос воскрес!

Такими словами діти величали і прославляли Господнє Воскресіння! Особливий вияв пасхальної радості Великодня відбито у гаївках - величальних піснях,які також лунали на нашому святі,зокрема «Подоляночка», «А вже весна вскресла», «Мак».

Щиро вітаю вас із Великоднем. Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили - Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого. Христос Воскрес! Воістину воскрес!

На столі – духмяна паска,
А круг неї – писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!

Немала у нас родина,
Та молитва всіх єдина:
Хай розквітне Україна,
Як в погожі дні – весна.

Художній керівник  СБК Білобожниця Холоднюк Ірина.