«Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч».

Дата: 18.12.2017 12:48

У перед день Святого Миколая у Семаківському клубі відбулося театралізоване дійство «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч».

Упродовж свята учасники і аматори художньої самодіяльності,величали, прославляли піснями,віршами,колядами,молитвами Святого Миколая.

На завершення казкового дійства Святий Миколай разом з Ангелами приніс для дітей святкові подарунки.

На дійстві були присутні всечесні отці – Отець Мирослав,ксьондз Роман, а отець Любомир привітав усіх присутніх із початком Рідзвяно-Новорічних свят і побажав,що Святий Миколай Чудотворець вислухав і здійснив всі наші  просьби і побажання.

Завдяки спільним зусиллям отця Любомира,завідувача сільським клубом села Семаківці Марії Деркач і всіх учасників відбулося це казкове дійство.

А окрема подяка спонсорам свята ПП Віктору Данчишину і Ігорю Ільїну.

Завідувач клубу с.Семаківці

Деркач М.В.