БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА ВІТАЄ!!!!

Дата: 19.11.2016 12:41

Шановний ЯРОСЛАВЕ ЛЬВОВИЧУ! Прийміть щиросердечні вітання з 55-річчям від дня народження! Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток нашої громади, забезпечили повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров"я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. А в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров"ї!  З ПОВАГОЮ ,ВАШ КОЛЕКТИВ!!!!