Весна!!! Час чистоти!!!

Дата: 05.04.2017 10:53

Зміни починаються з будинку, двора, вулиці, населеного пункту. Тому мати однодумців у рідній громаді так важливо!!!

Весна- час пробудження від зимової сплячки природи,все довкола розквітає ,зеленіє,але і водночас час,коли показує нашу невихованість , нашу культуру.

Як і минулого року, в рамках щорічної акції «Місячник благоустрою» Білобожницька об’єднана територіальна громада долучилася до заходів. Білобожницька сільська рада  на чолі з війтом,Греськовим Ярославом Львовичом,прибрала тероторію,яку в народі називаємо "Бурта".З минулого року сміття,нажаль , не стало менше.

ДО:

ПІД ЧАС РОБОТИ:

ПІСЛЯ:

Також такі акції відбулися і в селах Ридодуби,Ромашівка.До акції долучилися також  працівники  дошкільного навчального закладу с.Білобожниця та будинку культури села Білобожниця,охорони здоров’я .