Краєзнавство

Шановні любителі історії та краєзнавства!

Наш край дав світові немало визначних діячів у галузях культури, медицини, літератури, освіти, науки і техніки.

У мальовничих селах можна не раз побачити величні храмові споруди, пам'ятні хрести та могили, які варті нашої уваги.

Ми маємо знати свою історію, знати про діячів, які прославили нашу землю, будучи вихідцями наших сіл.

Думаючи про це перед нами постало завдання створити дану рубрику  "Краєзнавство".

В якій вмістити, зібрати, впорядкувати матеріали про наш край. А також, поширювати, популяризувати, висувати в маси відомих людей та сторінки історії, які не мають права бути забутими.

Дану рубрику "Краєзнавство" Білобожницької громади ведуть, збирають, досліджують, фотографують та розміщують директор комунальної установи "Центр розвитку" Градовий Василь Гнатович та Батицька Олександра Михайлівна.

Використання матеріалів даної рубрики дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) та за погодженням авторів.

Контактні дані:
с. Білобожниця, Чортківський район
І поверх, КУ "Центр розвитку", Білобожницька сільська рада.

тел.:0677 122 402 //// 068 24 64 625
e-mail: bcentrrozv@gmail.com

Будемо раді будь-які допомозі, пропозиціям та співпраці із збереженням авторства, хто надав допомогу.

З повагою КУ "Центр розвитку".