кОНКУРС

Конкурс на заміщення вакантних посад завідувача сектору державної реєстрації та  державного реєстратора речових прав на нерухоме майно сектору державної реєстрації

Білобожницької сільської ради

20-11-2018

УВАГА, КОНКУРС!

Білобожницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно сектору державної реєстрації

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища юридична освіта за освітньо – кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста; стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;  фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному сайті громади.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом юридичної та кадрової роботи сільської  ради за адресою: с.Білобожниця, сільська рада, 2 поверх СБК Телефон для довідок:5-14-45

УВАГА, КОНКУРС!

Білобожницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору державної реєстрації.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища юридична освіта за освітньо – кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста; освіта повна вища за освітнім рівнем спеціаліста або магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року; вільне володіння державною мовою.; вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.